| DonaMihai a întrebat:

Azi pe la 8 am dat drumul la calculator si nu a avut nici o problema am iesit de pe el pe la 3 si cand am intrat din nou pe la 6 mi se blocase la inceput cand scrie ceva cu alb pe ecran. si am dat pe butonul de restart. dupa aceea ecranul ramane negru dar unitatea merge... cineva mi-a zis ca a intrat praf la cooler si asa ca am desfacut unitatea si am aspirat tot praful si tot nu nu merge. ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Pai daca tu nici nu citesti...

| DonaMihai explică:

Monitorul e negru ca si cum ar fi stins dar eu aud ventilatoarele de la unitate...

| Salaburu a răspuns:

Iti scrie pe monitor ca nu primeste semnal(sau cum zici tu ca ramane ne gru dar unitateamerge)... Eu zic ca s-a stricat placa de baza si eu am patit, trebuie sa iti schimbi placa de bazawinking