| roby223 a întrebat:

Fratilor, primesc pe Facebook cate 10 cereri de prietenie pe zi de la videochatiste din alea, cum fac sa nu mai primesc, sa le stearga Facebook-ul direct ca deja ma dispera?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost de ajuns sa dai like, o singura data la asa ceva si acum te sufoca cu ele. Blocheaza-le.

| cfrtobias a răspuns:

Sper ca dai report la contul ala, eu am mai primit de cateva ori si dupa o sters Facebook contul lor poate asa si tu scapi

| roby223 explică (pentru cfrtobias):

Pana acum le-am dat doar block, dar o sa le dau report

| NotNamed a răspuns:

Is conturi fake vare nu vin degeaba. Sunt sigur ca ai rupt site-urile alea p0rno

| roby223 explică (pentru NotNamed):

Nu am rupt nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își caută sponsor beșicile laughing

| roby223 explică (pentru anonim_4396):

Sa isi caute in alta parte

| anonim_4396 a răspuns (pentru roby223):

Au innebunit salcâmii laughing

| DabiJaWL a răspuns:

Si eu primesc de la conturi de genu si le sterg pur si simplu ca nu mi-e greu laughing)))

| roby223 explică (pentru DabiJaWL):

Ba frate, primesc cate 10 pe zi

| NuAmCenepeu a răspuns:

Eu in locul tau li-as da accept boss!