| DemonulDinTine a întrebat:

Bai fratilor de unde iau si eu windows 10 full pe 32 de biti dati un link ceva de unde sa il descarc va rog dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici se ia.Citeste bine ce spune MS.
http://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si serialul? Se cumpara, nu? Ehe.

| Radu_Happy_1983 a răspuns:

Da de ce vrei tu pe 32 biti? ce configuratie ai la pc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Happy_1983):

Stie el de ce.Are numai 2 sau 3 giga ram si e de ajuns pe 32 de biti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Happy_1983):

De pe Microsoft dar trebuie sa cumperi licenta.Inca nu a aparut win 10 full +key serial. laughing Nici pe T rent. deocamdata se poate obtine numai daca ai win 7 licentiat sau ma rog activat.sau 8.1 activat, prin update.