| kittypaws14 a întrebat:

Bbuna TPU! am windows 7 si pana acum a mers bine, dar la action cennter arata ceva de genu: Insert removable media; windows backup needs a cd/dvd/usb to continue.Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da, si mie imi apare. Dar eu nu-l bag in seama. Windows-ul isi face un backup si trebuie sa il aloce pe ceva. Iti zice sa introduci un CD/DVD sau un stick USB.

Backup-ul de date reprezinta procesul de copiere al datelor cu scopul de a putea fi restaurate in eventualitaea in care datele originale se pierd.

| al3xander a răspuns:

Click dreapta pe "Action Center"->"Open Action Center"->"Change Action Center Settings"->sub "Maintenance Messages", deselecteaza "Windows Backup"