| adrianyss a întrebat:

Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 30 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we've made a mistake.

imi apare asta cand vreau sa adaug pe cineva pe facebook...ma putetii ajuta?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Datorita faptului ca trimiteai invitatii de prietenie tuturor celor pe care-i intalneai pe facebook, functia de "Add friend" ti-a fost suspendata timp de 30 zile. Mai pe scurt... nu mai poti adauga nici un prieten decat peste 30 zile.
O zi buna! happy