| Deeany a întrebat:

Hi, nu imi merge sa adaug pe nimeni pe facebook, imi scrie:Sorry, we can't send your request
Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we've made a mistake. Deja au trecut 2 saptamana de atunci, si tot nu merge, fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca ai dat prea multe cereri.Incearca sa mai retragi din ele. Succes!

1 răspuns:
| iuliaGirl11 a răspuns:

Buna;)
eu zic sa intri pe "trilulu' e un site ca youtube numai ca trebuie sa-ti faci cont daca n-o faci poti asculta doar 5 melo pe zi

inceraca sa intri pe: www.trilulu.ro

Funda? :D