| REXX a întrebat:

Bun BUN BUN intre Samsung Galaxy Ace Plus si HTC wildfire s ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Progaming50 a răspuns:

Galaxy ACE clar mult mai bun, asculta-ma pe mine nu vei regreta!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai HTC nici nu intra in disuctie, este inferior din orice punct de vedere fata de HTC. iar copii cu bani, aviz AndyKissForYou, is paraleli, un une x plus e peste 2600 lei.

| AliveOne a răspuns:

HTC happy daca ar fi dupa mine ti-as recomanda HTC One X + dar nu cred ca iti permiti big grin