| Pikachhu a întrebat:

Ce imi recomandati intre:
-HTC wildfire
-Samsung Galaxy mini

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

HTC wildfire are camera mai buna ( de 5 mpx + blit LED ), display mai de bun, avant si avantajul sticlei Corning Gorilla Glass, cu alte cuvinte display-ul este mult mai rezistent, cu greu ai sa reusesti sa lasi urme pe el. Deci, recomand HTC wildfire.

6 răspunsuri:
| facpipi a răspuns:

HTC wildfire iti recomand. Funda?

| CapDeCiuperca a răspuns:

Galaxy mini, cel mai vandut telefon.Raportul calitate pret este exceptional fata de raportul uni wildfire.

| Pikachhu explică:

Care cat tine bateria? ati butonat vreunu din ele? cum se comporta

| serby7 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| pitufin a răspuns:

Eu am un Samsung galaxi de numa 1 luna si sunt multumit!
inainte am avut un LG GT505 si i-am spart displayu la munca si acum am sarit pe Samsung. am avut de ales si eu intre ceva HTC si Samsung dar am preferat Samsung ca de HTC nu am prea auzit de el in telefonia mobila! HTC-rile au aparut cu ceva model de tablete alb-negru si dupa aia au scos si telefoane

| pnker a răspuns (pentru pitufin):

Nu stiu cum poti sa zici ca nu prea ai auzit de HTC. Ghici care a fost primul telefon care a folosit Android si a dat tonul la toate celelalte? A fost HTC Dream in 2009. Adevarul e ca la inceput telefoanele HTC erau mai mult telefoane business, cu preturi ce greu scadeau sub 400 de euro. Te cred ca nu prea ai auzit de firma asta din moment ce se adreseaza unui alt segment happy Abia acum recent HTC a inceput sa scoata telefoane mai ieftine, cum sunt wildfire sau explorer dar in ciuda pretului reusind sa-si pastreze standardul de calitate. Si asa, doar de curiozitate, imediat dupa prabusirea imperiului Nokia, HTC era cea mai bine cotata firma producatoare de telefoane. Asta eu zic ca totusi inseamna ceva.