| George475 a întrebat:

Bun, Draga TPU, Mi-am cumparat un laptop nou, Asus X550J si am nevoie de niste ajutor.
Laptop-ul este freeDOS, eu am windows 8.1 pe stick, dar laptop-ul nu il booteaza. ce pot sa fac.

Răspuns Câştigător
| ChristianXLX a răspuns:

Intra in bios si este ceva acolo cu USB Legacy, trebuie sa gasesti pe acolo si sa dai activat sau ceva gen happy este pe la advanced bios settings sau ceva de genul.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai ce sa faci, prima data faci partitiile si le formatezi, dupa care te apuci si instalezi windows! Exista programe speciale pentru asa ceva, unul dintre cele mai bune e asta: http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/