| M0d3rN a întrebat:

Bun TPU! Se poate face upgrade la un laptop Packard Bell Alp Ajax gn3? Momentan are un procesor Core 2 duo T2250 de 1, 73 GHz, 2GB RAM (DDR2), HDD 250GB Sata, placa video nVIDIA geforce go 7400 128mb si cam atat. Daca da, as vrea sa stiu care ar fi posibilele upgrade-uri. Astept variantele voastre, daca se poate! Mersi big grin Dau FUNDOA

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Numai la memorie si HDD!

| M0d3rN explică (pentru K0sti):

Am inteles ca ar merge si la CPU!

| K0sti a răspuns (pentru M0d3rN):

Nu prea, trebuie studiat! Vazut daca BIOS-ul stie alt procesor. In plus trebuie un procesor tot de laptop! Au alta arhitectura fata de cele pentru desktop!

| M0d3rN explică (pentru K0sti):

Mersi, esti un barosan!

| K0sti a răspuns (pentru M0d3rN):

Cu placere! happy