| notefree a întrebat:

Buna,Acum 3 săptămâni am făcut o cerere la un service sa trimit o tableta, de 3 săptămâni nu au venit sa mi-o ridice si am mai sunat la service si au zis ca o sa-i trimita dar nu au venit.
Service-ul este euro service center
Iar firma de transport este nemo express.
Ce as putea face in aceste momente?
Daca m-ar putea ajuta cineva as fi foarte recunoscător.

2 răspunsuri:
| notefree explică:

Din februarie cand am pus întrebarea pana acum in august am rezolvat

| TutorialePCRomania a răspuns:

Incearca sa ii contactezi din nou sa le spui de cat timp astepti, daca nu se rezolva nimic poti suna la protectia consumatorului si sa explici situatia