| Rocsy a întrebat:

Buna`!happy.
Acum o ora am vazut ca telefonul nu-mi mai recunoaste cardul.Am incercat sa bag alt card in telefon si merge.Cardul care nu mai merge este MicroSD 2 GB[Mentionez ca inainte mergea foarte bine]. Am incercat sa-l scot, sa-l bag, am stins telefonul dar nimicsad. Si din moment ce telefonul vede celalalt card, nu este de vina telefonul.Deci cardul este de vina.Am incercat sa il formatez pe telefon dar imi spune "Esuare". Ce as putea sa-i fac?puppy dog eyes
Mersiii`!love struck

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Sa-l formatezi pe un PC, intr-un card reader. Atentie, FAT nu NTFS

| magicianul19 a răspuns:

E blocat

| caravan a răspuns:

Curata cu putin spirt cardul dar cu atentie