| Cristi13456 a întrebat:

Bună,acum o săptamana am intrat pe un link pe Facebook, cu referire la pubg, ca da nu stiu ce iteme gratis, m-am conectat cu Facebook si dupa 10 minute Facebookul mi-a dezactivat contul, am trimis 10 formulare de ale lor si nimic, imi zice ca e dezactivat permanent, a mai patit cineva la fel si a reusit sa recupereze Facebook-ul? Sau daca stie cineva cum, in afara de formularul acela? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca e dezativat permanent poti trimite ce vrei tu ca nu il mai deblocheaza. Probabil pagina pe care te-ai logat era folosita de hackeri si Facebook a detectat ceva dubios.

| Cristi13456 explică (pentru Wr3nch):

Da,dar eu nu am incalcat nici o regula, aia ma enerveza, ca sunt atat de incompetenti astia de la Facebook, si nu pot sa trimit la nimieni cum s-a intamplat, pentru ca ma da doar cu boti sa vb?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cristi13456):

Well ai accessat acel site pe propria raspundere, nu ii intereseaza ca stiai despre ce e vorba sau nu. Daca pare prea bun sa fie real de obicei e teapa. Nimeni nu da nimic gratis pe net daca nu e un grup de donatii laughing