| byzantion a întrebat:

ajutati-ma va rog...am un pc Lenovo b570 si doresc sa pornesc bluetooth-ul. Am instalat driverele, mi le arata dar nu merge ce sa fac? ps: wind. xp

Răspuns Câştigător
| AlexCraescu a răspuns:

Este posibil ca driverele sa nu fie de xp happy De asemenea este posibil ca bluetooth-ul sa fie dezactivat din control panel/control panel -> click dreapta pe el -> manage -> device manager -> bluetooth si poti lucra dand click dreapta pe el. Vezi daca merge updatat, sau daca de fapt ti-l arata acolo. Poate nu are bluetooth laptopul in sine sau poate, daca are butonul de activare de pe laptop nu este apasat. Incearca toate optiunile astea si vezi care e. Totul tine de cum le gasesti si le gasesti logica in functionare. Oricum, bafta!