| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! am si eu o mica-mare problema: nu am pot loga pe id-ul meu yahoo messenger, nici pe mail; eu am zis ca problema ar fi trecatoare dar vad k persista, trebuie sa mai adaug ca acum ceva timp am intrat sa citesc mail-urle de pe tel,nu m-am delogat, imi zice sa k nu recunoaste aparatul, si ca si cum nu ar fi de ajuns cand am incercat sa rez aceasta problema, adica am intrat la yahoo,"forget password"(cu toate k eu nu am uitat parola, dar bifand toate "problemele.) imi zce ca trebuie sa raspund la 2 intrebari-ok nimic ilogic numai k nu sunt intrebarile cu care mi-am facut id-ul, si imi scrie k ultima data cand am facut in update la intrebari a fost in ian 2011, lucru NEADEVARAT, pentru k neavand probleme nu aveam d c sa schimb intrebarile...ce ma sfatuiti? daca as trimite un mail catre yahoo u.s.a? sa imi raspunda de ce apar intrebari p care eu sigur nu le-am bifat...
plzzzz help, multumesc tuturor anticipat!

4 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Nu iti merge sa intri pe mail nici de pe browser?

| anonim_4396 explică (pentru MysteryMen):

Nu

| MysteryMen a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai schimbat intrebarile...si nu mai ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OMG...ce tampenie, pai daca eu stiu ca nu mi le-am schimbat? si nici nu pot sa zic k a intrat careva in contul meu, dar crezi ca poate fii de la tel, daca mi zc k nu rec aparatul? si d c yahoo imi sp sa rasp la o int p care eu nu am bifat o?