| Flavyus07 a întrebat:

BUNA ALL deci am o problema foarte mare am un telefon Samsung S5230 Star si am instalat un firmware nou cand deschid camera imi zice "Camera Fail" ce sa ii fac?(l-am resoftat deja de 2ori tot nu merge)crying

2 răspunsuri:
| Oannna19 a răspuns:

Exact asa am si eu telefonul si am fatit la fel, dar eu nu i-am facut nimic, s-a revolvat singur. Parerea mea este sa il lasi asa si isi va revenii el singur.

| Flavyus07 explică (pentru Oannna19):

Hmph interesant dar cat a durat si ce firmware aveai(daca cel original nu imi poti da terog un link?)