| bibytweety a întrebat:

am avut un cont in IMVU care mi-a fost furat ce pot face sa-l recuperez ...va rog sa ma ajutati urgen.nu conteaza cum.

funda + vot

5 răspunsuri:
| LiIiA a răspuns:

Pai poti sa iti schimbi passu cu ajutorul id-ului vezi daca nu ti la schimbat daca ti la schimbat roaga niste prieteni sa afle iod si roaga-i sa iti schimbe passu prin ajutorul idiului
DACA TIAM FOST DE FOLOS FUNDA PLZZ.love strucklove struck

| bibytweety explică (pentru LiIiA):

A schimbat id`ul ca am incarcat...off chiar nu stiu ce sa fac ca sa-l recuperez...

| LiIiA a răspuns:

Pai nu mai ai ce sa faci fa-ti altul eu sunt ruda cu cel care a infiintat imvu in joc ma refer si sunt si vip
acumlaughing
imi dai funda plzzz.

| qMikutzA a răspuns (pentru LiIiA):

Heii si mie mi-a fost furat contul de imvu dar nu mai stiu nici adresa de mail si nu stiu ce sa-i fac:-(

| laura_6665 a răspuns:

Pai trimiti mesaj la idul conturipierdute.imvu@yahoo.ro cu textul #no. 38492$$code"aici contul tau nou"548#
#servident6254code%"fostul cont pe care vrei sa il iei"153#
#exhack0547code"parola de la contul tau"3502# acolo completezi cu contul tau nou contul care vrei sa il recuperezi si parola de la contul nouhappy funda?