| anonim_4396 a întrebat:

Am cameră video încorporată în laptop și nu știu cum se face poze cu ea! Îmi puteți spune voi?

5 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Sigur! Daca ai windows XP urmeaza pasii:
1. intra in my cumputer
2. intre pe camera
3. dai in stanga, unde scrie "take a photo"
Cu placere!
Fundiiitza?

| Soffiko a răspuns:

Am si eu problema asta.Eu am windows 7.

| Soffiko a răspuns:

@Sunshine cred ca am si eu windows ultimate 7, si tot nu am gasit. Poate ca nu merge ca la un web normal.
Xoxo

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Daca ai windows XP (la fel ca mine:X ) intrii pe my computer si acolo vei gasi o "icon" in forma unei camere video, dai click pe ea si dupa ce iti deschide pagina dai in stanga sus pe take a picture si...pasarica! cheese!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vă mulțumesc pentru răspuns! Dar eu am Windows Ultimate 7, am uita să precizez!