| stephanie2105 a întrebat:

Buna! Am citit pe net că dacă vrei sa recuperezi o conversație ștearsă de pe WhatsApp trebuie sa îl ștergi și să îl instalezi din nou, dupa ne intreaba daca dorim sa recuperam ultima copie de rezerva salvata. As vrea sa stiu daca chiar o sa am conversatiile sau o sa se stearga definitiv?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de când ai făcut ultima dată Backup.

| literallythesamebruh a răspuns:

Conversațiile existente pe WhatsApp vor rămâne în telefon în momentul în care tu dezinstalezi apoi reinstalezi aplicația. Însă, îți vei putea recupera conversațiile șterse numai dacă ai făcut backup în contul Google.