| Ionutdragun a întrebat:

Buna,am comandat un Telefon de pe Emag și am ales sa îl lasă in easybox,faza e că eu am făcut comanda vineri seara, oare când îmi va fi lăsat în easybox și când primesc și eu awb?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Miercuri cel mai tarziu. Vezi pe e-mail, daca l-ai pus, ar trebui sa ai acolo mesaj si awb. Cand va ajunge la easybox vei primi un sms pe telefon. Si te duci sa-l ridici.

1 răspuns:
| umbrax a răspuns:

In maxim 3-4 zile cred ca iti vine, poate chiar și mai putin. Cam asa ar trebui sa ți ajungă chiar dacă e la easybox. știu ca asa îmi venea mie și dădeam prin curierat. Totuși ai opțiunea sa urmărești comanda și dacă nu știi unde vine ca să vezi cum urmărești dai pe contul meu și pe urma comenzi.și încă ceva. Dacă dai o comanda vinerea în timpul week-end-ului nu vine. Vine de-abia de luni incolo