| Amy_9572 a întrebat:

Am cont pe Facebook, mi-am schimbat o data adresa (nu cea de email), nu-mi mai convine acea adresa si vreau sa o schimb din nou, dar nu mai apare acea optiune la setari, sub "change your name"...
Cum fac sa-mi schimb iar adresa de FB?straight face

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Anne
Se poate schimba adresa url o singura data, nu o vei mai putea schimba la acest cont.
Solutia e fie sa te-mpaci cu alegerea facuta fie sa iti faci cont nou si sa alegi cu atentie.
Bafta

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand esti pe pagina ta >clik pe "editeaza profilul meu"(se afla sub poza)schimbi adresa si dai "salveaza modificarile " BY!

| darkhell217 a răspuns:

Adauga-ma pe id-ul: darkhell217 si o sa discutam despre asta, pot fi mai multe probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la setari si dai contact information. apoi sus scrie emails. dai add/remove emails si iti apar 2 obtiuni. o bifezi p aia care o vrei si gata