| meseriasul88 a întrebat:

Buna am cumparat un cititor de card micro sd si nu stiu cum sa il instalez la calculator nu merge cine ma ajuta ofer funda la primul raspuns corect

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Daca e pe baza de USB atunci introduci intr-un port de la calculator si il poti folosi fara a mai fi nevoie sa instalezi drivere. Ce marca/model este cititorul?

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Pe ce interfata este cititorul? Daca este pe baza de usb atunci este plug&play.

| meseriasul88 explică (pentru AgathaRo):

Cum adica plug si play nu ma prea pricep dau funda

| meseriasul88 explică (pentru AgathaRo):

Idmeu petrudaniel88 e pe usb si nu merge

| AgathaRo a răspuns (pentru meseriasul88):

Daca e pe baza de USB atunci introduci intr-un port de la calculator si il poti folosi fara a mai fi nevoie sa instalezi drivere. Ce marca/model este cititorul?