| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Am dat click dreapta pe My computer, am dat click pe Manage si in final pe Device Manager. In dreptul unei dintre cele 3 bulinute galbene scria " Audio device on High Definition Audio bus". Asta inseamna ca driverul de sunet pe cere trebuie sa il instalez este Realtek,nu? Okay. L-am downloadat,l-am instalat, dar eu tot nu am sunet la pc. Mai trebuie sa fac ceva dupa ce am instalat driverul? Nu e acesta driverul corect? Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

" Audio device on High Definition Audio bus". Asta inseamna ca driverul de sunet pe cere trebuie sa il instalez este Realtek, nu?

NUUUUUUUUUUUUUUU!
Inseamna doar ca nu e instalat!
http://www.epasystems.ro/instalare-drivere-device-manager/