| XxDennise a întrebat:

Am de ales intr-un telefon Nokia c3 si Samsung star 2 am auzit ca samsung star 2 este rezistent si tine mult. Voi ce parere aveti? Cine a avut unul dintre aceste telefoane? Sunt bune si rezistente? happy Sau ce alt telefon bun si rezistent mi-ati recomanda?happyMultumesc! Fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Andutu_5204 a răspuns:

Samsung star 2 este mult mai performant, suporta card pana la 16 gb, wirelessul este mult mai bun, camera este mai buna

3 răspunsuri:
| AngelOfPain a răspuns:

Depinde de tine scrii multe mesaje sau stai non-stop pe retele sociale? Daca da Nokia c3 ar fi bun ai tastatura QWERTY un acumulator mare etc. Daca vrei telefon multimedia si ai 2 cartele alegi Samsung star 2 e mult mia bun pentru muzica navigat pe net etc Funda?

| alledawn a răspuns:

Star 2 am eu si e chiar foarte rezistent. crede-ma laughing wirelessul e buna. paginile de net se incarca bine. are si cateva aplicatii. Pe scurt e mai performant decat Nokia c3 laughing. Singurul lucru care nu-mi place la el e ca nu are sistem android laughing

| k_2399 a răspuns:

Nokia c3 nu ii bun se stica foarte repede si camera e naspa rau de tot.