| AlleBwaaa a întrebat:

am doua pagini pe facebook care le.am creat eu si as vreasa le sterg dar nu stiu cum? ma puteti ajuta?; o3 dau fundawinking ( P.S :sunt atasate la contulmeu de fb laughing adica daca dau pe setarile alea cand vreau sa ies imi apare numele paginilor sper ca ati inteles laughing :* )

Răspuns Câştigător
| Andrateiubestete a răspuns:

Pai cand esti in contul de facebook, adica ai dat conecteaza-te laughing) te duci la setari de confidentialitate si uita-te in stanga a ecranului si vezi ca e o lista care scrie: generale, securitate, confidentialitate...si dai la securitate si apoi apare jos la ultima propozitie scris cu albastru dezactiveaza-ti contul. Funda big grin