| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un comentariu pe care-l las la facebook, cum fac sa pot "eticheta" si numele paginilor, nu numai prietenii.
Sper c-ati inteles ce vreau sa spun.

5 răspunsuri:
| AstaMik2 a răspuns:

Trebuie sa dai like paginii si il poti eticheta intr-un comentariu doar daca si el a comentat acolo
funda

| BrokenAngel a răspuns:

Paginile se etichetează exact ca prietenii happy. Doar că trebuie să dai like paginii respective pentru a o eticheta. Baftă! :*

| okie0 a răspuns:

Nu cred ca poti sau nu stiu!

| OaNa_8879 a răspuns:

Scrii "@" in fața numelui paginii big grin eu asa fac happy (După ce ai dat like paginii!)