| Lyvyw a întrebat:

Am facut ceva mai demult... nu mai stiu ce... Chestia e ca atunci cand dau like la ceva pe YouTube, imi posteaza(acolo la activitati recente) si pe Facebook. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai du-te pe wall-ul tau pe facebook, sub coperta ta, scrie cronologie, despre, fotografii, etc, te duci la ultima, unde scrie mai multe, si dai click pe youtube. Apoi, vezi ca putin mai in dreapta, vei avea un buton care seamana cu un pix, dai click pe el, apoi dai pe setari youtube, iar de acolo poti face orice cu aplicatia, sa o sergi, sa nu mai posteze automat pe facebook in numele tau, etc! happy Zi buna in continuare!