| Vio199 a întrebat:

stie cineva cum as putea sterge activitatile recente pe facebook? adica daca am dat like la cineva sa nu vada nimeni? sau daca i-am dat un comentariu cv cum sa le sa nu apara la activitati recente.Vaaaa roooogg mullllttt deee tooott. FUNDAkiss

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Dai unlike si poti da hide de la timeline iar daca e aplicatie poti da block

| Vio199 explică (pentru DimLight):

Dar nu apar comentariile adica daca eu am dat cv comm nu apare la "acasa" la cineva ca eu am dat comm ala la nujiu cine?