| AdynaLove30 a întrebat:

Buna!Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru!Am nokia n97 mini si din greseala un coleg mi l-a scapat pe jos si acum cand il deschid apare negru si intr-un colt apare imaginea si se misca ce are?Se mai poate repara,si daca da cat ar costa?Sau pot eu sa ii fac ceva?Va rog din suflet sunt disperata si nu vreau sa afle ai meicrying!Funda!Va rog mult am nevoie de ajutor!

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Schimbai ecranul dar avand in vedere ca e touch si ca e de n97 o sa te coste ceva mai mult

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna.cel mai bine ar fi sa mergi dupa scoala sau cand oti la cei la care esti clienta adica la ce retea esti si acolo te vor ajuta!