| AdynaLove30 a întrebat:

Buna!Am foarte mare nevoie de ajutorul vostru!Am nokia n97 mini si din greseala un coleg mi l-a scapat pe jos si acum cand il deschid apare negru si intr-un colt apare imaginea si se misca ce are?Se mai poate repara,si daca da cat ar costa?Sau pot eu sa ii fac ceva?Va rog din suflet sunt disperata si nu vreau sa afle ai meicrying!

1 răspuns:
| Bomfaier a răspuns:

Probabil s-au desprins contactele de la ecran. Încearcă să apeşi de jur împrejurul ecranului şi vezi ce se întâmplă. Se poate repara, dar trebuie desfăcut tot.