| DarQueen a întrebat:

Bună.
Am și eu o întrebare.
Știți vreun software cu care pot să comprim fișiere. mp3(pentru a le reduce dimensiunea), dar care să nu scadă calitatea fișierului?
Mulțumesc anticipat. happy O seară bună.

3 răspunsuri:
| Raymond a răspuns:

Incearca cu blaze media pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata cel mai bun program http://www.panalu.net/2010/11/comprimare-mp3-pentru-telefoane-mobile.html care comprima mp3 fara sapiarda din calitate