| JustMe_5857 a întrebat:

Buna!
Am incercat sa imi incarc cartela de cosmote si am scris codul gresit de 2 ori iar acum imi spune ca opriunea de reincarcare a fost blocata pentru aceasta cartela.

Stie cineva cum as putea sa o deblochez?

Răspuns Câştigător
| antigoni a răspuns:

Suna la 1234, Serviciul lor clienti si vorbeste cu un operator, iti vor debloca ei accesul.

2 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cere voie de la cineva in retea, si urmeaza pasii:
1.baga codu de rencarcare in telefonul alcuiva
2.stii ca sunt niste mesaje si dai pe incarca contul alcuiva.
Incearca! Funda?

| pittiyoyo17 a răspuns:

Mai bine incarca cartela altcuiva si ai grija sa-l scrii corect. Apoi iti trimiti creditul prin optiunea aia "Transfera credit".:*