| AngelBlue15 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare. Daca am vrut sa imi incarc cartela si am gresit codul de reincarcare mai pot sa imi incarc cartela cu acelasi cod? Ca acum cand bag codul spune ca deja am bagat de multe ori si nu ma mai lasa.Multumesc.Funda

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Suna la relatii clienti si pe viitor nu mai face incercari doar doar o sa nimeresti unul corect.

| AngelBlue15 explică (pentru nutepriveste21):

Deci aveam codul cumparat nu am bagat la nimereala...doar ca gresisem codul fiindca nu imi mergea tastatura de la telefon bine...cred ca ai inteles gresit oricum mersi de raspuns

| sdhashsah a răspuns:

Dan cate stiu eu daca bagi de mai multe ori un cod de reincarcare gresit se blocheaza cartela si nu te mai lasa sa bagi coduri de reincarcare.