| anonim_4396 a întrebat:

am incercat sa intru pe yahoo maill, in dorinta de a imi face adresa dar nu ma lasa
! ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......gistration src=maxw intra aici si completeaza ceea ce iti cere.Succes

| AnMa a răspuns:

Poate nu ai respectat ceva pe acolo... uite ce trebuie sa faci ca sa iti faci ID : https://na.edit.yahoo.com/......gistration intri aici si iti bagi datele (daca nu sti codul postal este : 515201 de fapt sunt mai multe dar si asta merge) dupa aceea trebuie sa iti instalezi in orice caz Yahoo Messenger ca daca nu il ai nu merge... cam atat nu stiu ce nu ar putea merge big grin