| hopeless1111 a întrebat:

Am facut adresa de maill fara sa vreau, incercam sa-mi rezolv problema cu expedierea de mesaje si am creeat alta si vreau sa o sterg, pe yahoo dar nu reusesc nu pot nici sa o schimb.Ma tot chinui dar nu ma pricep.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu poti sterge o adresa de email.Nu poti pur si simplu ca nu o mai folosesti?

| FearNoEvil a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user

Urmeaza pasii de acolo.

| Vitalie a răspuns:

Yahoo! nu permite să ştergi adresa de e-mail creată. Singura opţiune e să nu o foloseşti, şi... există o teorie precum după ceva timp de inactivitate va fi ştearsă.

| hopeless1111 explică:

Multumesc sonia95 acum ca am aflat nu imi mai pierd timpul, am pirdut toata ziua incercand sa o sterg.