| anonim_4396 a întrebat:

Am la laptop 3 taste care atunci cand ascult muzica, pot schimba melodia inainte, inapoi sau sa pun pe pauza. De ceva vreme nu mai merg. Ce sa fac? Laptopul este marca Hp 625. Multumesc. happy Dau fundaa!

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Păi trebuie să îl setezi: Click Dreapta pe o zona liberă a WinAMP-ului, > OPTIONS > PREFERENCES > GLOBAL HOTKEYS > plasezi cursorul in casuta "hotkey" apesi REMOVE, apoi apesi tasta multimedia corespunzatoare actiunii alese de tine in acea casuta, iar ultima oara apesi SET. Acum ar trebui sa îți meargă.

7 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Bună, cred că depinde în ce program asculți muzica happy Cel puțin la mine merg doar în Windows media player!

| DariaSofia95 a răspuns (pentru WeaponGirl):

Pai ascult in winamp, si acum ceva vremea mergeau, dar acum nu mai...

| WeaponGirl a răspuns (pentru DariaSofia95):

Încearca în media player să vezi dacă acolo îți merg, să știi dacă nu îți mai merg deloc...

| DariaSofia95 a răspuns (pentru WeaponGirl):

Da, acolo merg. Dar ce sa fac sa mearga si in winamp?

| WeaponGirl a răspuns (pentru DariaSofia95):

Păi trebuie să îl setezi: Click Dreapta pe o zona liberă a WinAMP-ului, > OPTIONS > PREFERENCES > GLOBAL HOTKEYS > plasezi cursorul in casuta "hotkey" apesi REMOVE, apoi apesi tasta multimedia corespunzatoare actiunii alese de tine in acea casuta, iar ultima oara apesi SET. Acum ar trebui sa îți meargă.

| WeaponGirl a răspuns:

Am făcut și eu la mine și merge tongue

| DariaSofia95 a răspuns (pentru WeaponGirl):

Am reusit si eu! Multumesc frumos! >; D< :*

| WeaponGirl a răspuns (pentru DariaSofia95):

Cu plăcere, mă bucur că te-am putut ajuta! :*