| virusu007 a întrebat:

Buna am luat o unitate optica de la emag si are conexiune pe placa de baza mufa SATA iar placa mea nu are nici un cablu sata. ce pot sa fac? dau fundita. ma ajutati si pe mine!

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Retur, sau daca nu o placa baza noua(nu cred ca vrei asta!).

| jabiilord a răspuns:

Sunai si vezi ce zic. Cred ca o sa accepte returul probabil cu o mica contributie in plus din partea ta.
Daca te intereseaza Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro