| iarina123321 a întrebat:

am nevoie de niste ajutor cu google chrome... adica, cred ca am un virus sau ceva ca nu mai pot vedea filme sau videoclipuri, nu pot descarca programe si nu intra pe site-uri cum trebuie... ma puteti ajuta? Dau funda :")

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca combofix pe desktop de aici http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe inchide orice program, apasa Yes de fiecare data cand te intreaba, sterge singur virusii, la final iti apare un caiet alb cu ce virusi a gasit, ori se restarteaza calculatorul.

Mai simplu nici ca nu se poate.