| Dumitrache_Mădălina_1995 a întrebat:

am niste foi de scris in word, si am foarte multe. Stiti o modalitate prin care as putea sa am foile scrise in calculator? in word preferabil. Sa le scanez ..sau ceva de genul. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui mana si le transcrii, nu exista programe din astea minune care sa faca ce vrei tu

| Dumitrache_Mădălina_1995 explică (pentru suntserios):

Doar am intrebat daca erau foi numai cu litere mai spuneam ..nu imi era greu sa scriu 100 si ceva de foi, dar sunt numai formule /semne de la matematica.