| David23445 a întrebat:

Bună, am o adresa de e-mail la care am uitat parola, nu e de gmail e cu yahoo, cum pot face să intru în ea?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sanse putine de recuperare dar poti incerca: deci mergi la pagina yahoo iti scrii adresa de mail, iar la parola nu pui nimic ci mai jos vei vedea : parola uitata, dai clic, dupa care iti va cere nr de telefon sau adresa secundara de email, daca nu stii niciuna, uita de acel cont!

| Hammurabi a răspuns:

Dacă nu știi adresa de email de siguranță pentru recuperare sau nr. de telefon, n-ai nici o șansă.

| David23445 explică (pentru Hammurabi):

Știu adresa de e-mail dar nu îmi trimite nici un cod pentru schimbarea parolei