| mmandreeagg a întrebat:

Am o intrebare! Am o tabeta "allwiev nano " și s-a spart display-ul. Tableta este în garanție se mai poate repara va rog frumos sa îmi răspundeți!
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
daca displayul s-a spart din vina ta ( ai scapat-o pe jos, etc), ti-o repara dar pe banii tai.
Deci, cu garantie se poate repara doar defectiunile care nu au legatura cu tine ( probleme la soft, la sunet, etc), pe care nu le-ai facut tu, ci sunt un defect din fabrica.

| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

Display pentru Allview AX4 Nano avem noi, la pretul de 100 lei. Bineinteles, daca se doreste si montaj se adauga 30 lei.

Poti face o comanda pe www.inowgsm.ro