| SkullDrawer a întrebat:

Dupa cum poate a-ti citit din alta intrebare am o tableta cu touchscreen-ul spart dar alte persoane mi-au spus ca este display-ul spart dar daca era display-ul spar nu se mai vedea absolut nimic ei bine se vede tot doar ca nu functioneaza touch-ul in unele zone in rest totul este ok.As dori sa ii cumpar un touchscreen nou de la o alta tableta precum "Asus","Acer" etc dar nu sunt sigur daca merge sa il adaug tabletei... va rog frumos spuneti-mi daca merge sa ii pun alt touchscreen chiar daca il cumpar cu tot cu rama si daca este ori display-ul spart ori touchscreen-ul in cazul de mai sus... Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are crapaturi la suprafata si imaginea este ok...da se poate repara, mergi la un service s-au magazin de profil.bafta.