| bisericamatii a întrebat:

Bună, am o întrebare!
Cum poți crește în urmăritori pe Instagram?
Am și eu un cont(@acea_tipa_cu___meme) și am doar 100 de urmăritori...
Nu țin cont de urmăritori, doar că mă strădui de 5 luni să postez glume de calitate(este o pagină de meme-uri și glume) și nu prea reușesc...

Răspuns Câştigător
| Raul2802 a răspuns:

Exista varianta sa promovezi contul cu bani...In aplicatie, in dreapta sus acolo la setari poti sa iti modifici profilul din personal in afacere, iar in functie de bugetul tau o sa iti aproximeze un numar minim si maxim de persoane unice care iti vor accesa contul, insa urmaritori nu iti garanteaza nimeni...

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ca sa ai multi urmaritori trebuie sa te potoshopezi si sa te dezbraci, asta vinde in lumea asta, nu toata lumea gusta glumele.

| bisericamatii explică (pentru Simpatic):

Cam da...Asta-i adevărul:/
Dar momentan mă concentrează pe glumelaughing

| bisericamatii explică (pentru bisericamatii):

*concentrez

| Violleta2022 a răspuns:

Ai prieteni pe face Book?
Pun pariu ca ai mai multi de 100, asa-i?
Pune-i sa mearga pe instagramul tau si sa te urmareasca, daca asta este important pentru tine.
Desi, eu spun ca-i mai importanta scoala, sa inveti pe rupte, ca profesorii sa te urmaresca cu note de 10.

| bisericamatii explică (pentru Violleta2022):

Nu chiar...pe Facbook am doar 40de prieteni.
Nu e foarte important numărul urmăritorilor...doar că mă strădui de 5luni și am doar 100...

| Violleta2022 a răspuns (pentru bisericamatii):

Daca in 5 luni nu ai facut decat 100, nu crezi ca-i timpul la lasi Instagramul si sa nu mai piezi timpul cu el? Nu vezi ca nu-i de tine?

| bisericamatii explică (pentru Violleta2022):

Nu știu... Eu fac așa în timpul liberlaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru bisericamatii):

Poate-i cazul sa faci altceva in timpul liber, odata ce instagramul sa- dovedit ca nu-i de tine.
Asta insemna acum, pierdere de timp inutila, timp pe care ar trebui sa-l fructifici in alta parte, cu folos, acolo unde ai nevoie.

| DaniDaniel877 a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasă fata in pace că școala nu prea te mai ajuta azi.Degeaba ia numai 10 că acele note nu reflecta nimic.Fiecare învață cum poate, mai importante sunt pasiunile, sa le dezvolți sa câștigi bani din ele