| Softit a întrebat:

am o intrebare: daca pun MAC os Snow Leopard pe PC-ul meu, risc sa il afectez cu ceva (stiu ca nu va functiona corect 100%, dar vreau sa incerc) straight face

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Nu ai nici un risc...doar ca majoritatea programelor sunt facute pentru windows...si ai depinde si de procesor, daca-l suporta.un mac cere Virtualization Technology.

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nu il afectezi cu nimic, dar nu merita sa treci de la win pe mac os.
Bafta!

| Softit explică (pentru djdani1):

De ce nu ar merita? Joc jocuri create de APPLE, imi aduce aminte de Steve Jobs, nu se blocheaza never, iar MAC os X snow Leopard este peste windows 7

| djdani1 a răspuns:

Win este mult mai bun decat mac os dar oricum este alegerea ta.

| adyy33 a răspuns (pentru djdani1):

Esti penibil pe win ai numai errori, virusi... ai auzit macar ca mac este imun la virusi?(topic veki)

| djdani1 a răspuns:

Nu e imun!