| iLikeToHelp707 a întrebat:

Am o mare problema la care va cer ajutorul!
Azi la scoala mi s-a indoit penita de la stiloul meu preferat.
Stie cineva daca se poate repara si daca da, cum?
V-as fi foarte recunoscator!

P. S:Scuze de categorie...

Răspuns Câştigător
| kukuucu a răspuns:

Nu se poate imi pare tare rau sad ...trebuie sa iti iei alt stilou si cu stilou tau preferat nu il arunca puneti la un loc specialwinking happy sper ca am ajutat. funda?:p

2 răspunsuri:
| larisa50 a răspuns:

Imi pare rau pentru stilou dar nu se mai poate repara simie mi sa intinplat si nu mai am putut sa-l repar si de oluna incercsad imi pare rau

| Micu_Cosmin_1980 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel la stiloul meu preferat! Si am reusit sa.l fac ✌Vrei sa.ti arat printr.un video?