| tony10 a întrebat:

in clasa un coleg nu avea cu ce sa scrie si i-am dat stiloul meu ca sa scrie, el din greseala a scapat stiloul in penita si mi s-a indoit penita foarte tare, imi spuneti niste sfaturi ca sa il indrept? FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Din pacate nu se va mai indrepta ca inainte, poate gasesti sa o schimbi, dar daca scrie ok, nu are rost.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

P data ce ai strambato o poti indrepta dar va scrie foarte urat sau va zgaria foaia. O poti pune cu partea stramba pe o carte/caiet si sa incerci sa o indrept