| TheWolf13 a întrebat:

Am o mica problema acum recent mi-am instalat windows 7! totul este okey la ell dar la windows media player nu pot viziona un film fiindca nu reda sunetull interesant este ca muzica mp3 sau chiar videoclipurile de muzica le reda perfect dar la filme nu se aude nici un sunet! ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Incearca sa folosesti alt player, si instaleaza-ti si tu niste codecuri. divx, xvid, e.t.c.

| Silence219 a răspuns:

De obicei este o problemă cu codecurile audio. Încearcă să instalezi K-Lite Mega Codecs Pack happy.