| ceacea a întrebat:

Am o intrebare legata de redarea unui film scris pe un dvd. Pana azi nu aveam probleme cand ma uitam la film, dar deodata filmul mi se reda sacadat atat prin imagine cat si prin sunet. Eu deschid filme prin media player clasic cu kodecs. Am instalat si bs player dar aceeasi problema o intampin. Tin sa mentionez ca daca salvez filmul pe laptop, media player si bs player imi reda filmul perfect. Daca ma puteti ajuta, va rog sa imi scrieti. Multumesc! O zi buna!

1 răspuns:
| metin2factory a răspuns:

Este de la dvd este zgariat sau are el ceva. alta problema nu poate fi daca vrei uite un site de filme online www.fplay.in