| AGOR a întrebat:

Buna am o mica problema mi-am luat un nou laptop si dupa ce am istalat windows-ul am vazut ca nu ma pot conecta la internet imi zica ca nu am driver network adapter ce pot face funda.

16 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti instalezi driverul, ce ai putea sa faci?

| AGOR explică (pentru K0sti):

Cum daca nu am net sa mi-l istalez?

| K0sti a răspuns (pentru AGOR):

Extraordinar! Exista prieteni, exista stick-uri, exista alte calculatoare!

| AGOR explică (pentru K0sti):

Imi explici si mie cus as putea baga un driver pe stick?

| K0sti a răspuns (pentru AGOR):

Ti-am scris mai sus! Pierdem timp aiurea!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

laughingde ce si-o mai luat laptop daca nu intelege cum ar putea sa puna driverul pe stic?laughing

| K0sti a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Complicat...

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

Exista si wifi PUBLIC MOKA, in baruri, cu un smartCELULAR ai rezolvato

| gelu1970 a răspuns:

Driver pack.
insa ai nevoie de un pc functional si un stick sau un dvd.

| halogen001 a răspuns:

Se poate incerca descarcarea pe un telefon si de acolo prin usb pe laptop.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrenalinTm a răspuns:

Ai internet de la rds PPoE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un amic cu un stick de memorie. Intri in google si scrii driver network adapter downoad.Gasesti acolo, in functie de ce windows ai. Sa ai stick-ul bagat in usb atunci cand descarci si salvezi ce descarci in stick.Adica acel driver network adapter. Dupa ce s-a terminat de descarcat, iei stick-ul, pleci acasa si il bagi in pc-ul tau.Intri in stick si la ce ai descarcat dai open si instalezi.Ti-am spus pasii dar daca nu stiisa faci veooperatie dinasta, lasa mai bine un amic care stie sau il duci undeva la un service sa ti-l instaleze.

| NicolasAlx a răspuns:

Daca ai windows 7 ar trebui sa fie daca e laptop mai nou. daca nu, ia de la un amic driverul.

| AGOR explică (pentru NicolasAlx):

Pai si cum pot baga un driver pe stick?

| Ellyan a răspuns:

Te duci pe site-ul support al laptopului(modelul) la sectiunea download drivers, si urmezi pasii de acolo.E simplu.