| AnemonaP a întrebat:

Am o pereche noua de casti pentru laptop, sunt bune. Le am de vreo luna. De 2 zile se aude sunet altfel in ele,la telefon se aude foarte bine,insa la laptop se aude mult mai neclar. Am umblat in setarile laptopului,iar cand am dat la corectie de camera la difuzoare se auzea perfect, ca inainte. Se aude ca un ecou. Ce as putea face?
Funda

Răspuns Câştigător
| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Click 2 mixer volum bifeaza bass si putere sunet. si la ultimul tab dai calitate studio!